Zajęcia

Strona główna / Zajęcia

NISKI STOPIEŃ TRUDNOŚCI:

Zumba gold

Zajęcia z Tomaszem w środy 10:15-11:10 oraz czwartki 19:00 -19:55.

Wchodzę w to

Joga z elementami streachingu

Joga z elementami streachingu to zajęcia, których celem jest poprawienie gibkości ciała, zwiększenie siły mięśni, a także relaksacja i odprężenie. Odpowiednio dobrane ćwiczenia rozciągające i pozycje jogi zwiększają elastyczność i siłę ciała, a także odprężają i eliminują stres. Zajęcia prowadzone przez Julię we wtorki 10:35-12:05, środy 19:00 -20:30, Czwartki 11:00 – 12:00, piątki 17:15 – 18:45.

Wchodzę w to

Zdrowy kręgosłup

Kręgosłup to zmora dzisiejszego społeczeństwa. Urazy, bóle, problemy z ruchem to już bardzo często spotykane problemy. Chcesz zadbać o swój kręgosłup? Zapraszamy na zajęcia do Sylwii oraz Moniki w poniedziałki i piątki od 10:15.

Wchodzę w to

Cross training

Cross training to unikatowy i bardzo skuteczny trening funkcjonalny. Pozwala na osiągnięcie dobrej kondycji. To także stawianie sobie wyzwań, pokonywanie barier oraz walka z czasem i samym sobą. Zajęcia z Moniką we wtorki od 18:15 do 19:10.

Wchodzę w to

ŚREDNI STOPIEŃ TRUDNOŚCI:

Fit pośladki

Jennifer Lopez, Kim Kardashain, Beyonce, Jen Selter – to dzięki nim nastała moda na fit pośladki. Ćwiczenia naprawdę mogą zdziałać cuda. Dzięki nim twoja pupa będzie kusząca i apetyczna. Czy warto? No pewnie! Nie dość, że wyglądasz lepiej, to czujesz się dobrze we własnym ciele. A akceptacja samego siebie jest szalenie ważna. Zajęcia w poniedziałki od 9:15 do 10:10 prowadzi dla was Sylwia.

Wchodzę w to

Body Shape

Nowoczesna forma ćwiczeń fitness, która wpływa na wyrzeźbienie całego ciała. Efekty Body Shape docenia coraz więcej osób, ponieważ oprócz wizualnych zmian w wyglądzie sylwetki, ćwiczenia gwarantują poprawę samopoczucia i dają zastrzyk energii. Zajęcia z Moniką w piątki od 9:15 do 10:00.

Wchodzę w to

Total body training

Total body training to trening siłowy, którego celem jest wzmocnienie wszystkich partii mięśniowych podczas jednej sesji treningowej. Jest polecany osobom początkującym, ponieważ stanowi najprostszy wariant treningu na masę mięśniową i stopniowo przygotowuje ciało do bardziej zaawansowanych ćwiczeń. Zajęcia z Szymonem w poniedziałki 18:00-18:55.

Wchodzę w to

TBC

Co to jest TBC? To zajęcia typu dwa w jednym – łączą ćwiczenia aerobowe (przyśpieszające oddech i puls) ze wzmacniającymi. Są wykonywane do rytmicznej muzyki. Sekwencje ćwiczeń TBC wymyśla instruktor, który dba, by uruchomić zarówno górne, jak i dolne partie ciała. Zajęcia we wtorki z Tomaszem od 18:00 do 18:55.

Wchodzę w to

Bungee

Niech was nie przerażają uprzęże. To sport dla każdego. W trakcie zajęć „pracuje” całe ciało – trening z naprężoną liną odciąża stawy, świetnie wzmacnia mięśnie głębokie brzucha i grzbietu oraz ramion i łydek. Zajęcia z Anną wersja dla starszych we wtorki 20:00-20:50.

Wchodzę w to

Płaski brzuch

Zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu i wzmocnieniu mięśni brzucha oraz na spaleniu tkani tłuszczowej i wymodelowaniu talii. Ćwiczenia mają na celu poprawienie kondycji oraz zdobyciu pięknej i smukłej sylwetki. Zajęcia z Eweliną w poniedziałki 17:00-17:55, wtorki 10:00-10:30, czwartki 10:15-11:00.

Wchodzę w to

Cellulit killer

Zajęcia o działaniu profilaktycznym, jak i przeznaczone osobom z istniejącym problemem “skórki pomarańczowej”. Aktywowanie poszczególnych części ciała ma za zadanie uruchomienie głębokich warstw przyczepów mięśniowych, jak również redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej. Główne nastawienie na ćwiczenie mięśni nóg, pośladków, brzucha i ramion poprawiają jędrność, siłę i wytrzymałość. Zajęcia z Szymonem w poniedziałki 19:00-19:55.

Wchodzę w to

Cross training

Cross training to unikatowy i bardzo skuteczny trening funkcjonalny. Pozwala na osiągnięcie dobrej kondycji. To także stawianie sobie wyzwań, pokonywanie barier oraz walka z czasem i samym sobą. Zajęcia z Moniką w czwartki od 18:15 do 19:10.

Wchodzę w to

Fit & strong

FIT & STRONG to trening ogólnorozwojowy z elementami cardio, dzięki któremu:

* wzmocnisz całe ciało,
* poprawisz ewentualne dysproporcje wynikające z braku ćwiczeń niektórych partii mięśniowych,
* poprawisz wydolność organizmu,
* podniesiesz tempo przemiany materii, a co za tym idzie, zgubisz zbędne kilogramy!

Zajęcia w środy z Tomaszem od 9:15 do 10:10.

Wchodzę w to

BPU / Brzuch, pupa, uda

Smukłe uda bez obciążeń – spróbuj, przekonaj się do ćwiczeń z gumami. Zajęcia z Moniką w czwartki 17:00-17:55.

Wchodzę w to

Salsation

Salsation to zajęcia taneczno-fitnessowe, które umożliwiają kształtowanie sylwetki, a jednocześnie poprawiają kondycję psychiczną. Istotą treningu jest wykonywanie ruchów odpowiadających różnym stylom tanecznym tak, aby przekazać treść danego utworu muzycznego i towarzyszące mu emocje. Zajęcia prowadzi Ewelina w poniedziałki od 18:00 do 18:55.

Wchodzę w to

Acro joga

Acro Yoga to połączenie jogi, akrobatyki i masażu tajskiego, a przede wszystkim cudowna zabawa, kontakt z innymi, praca z zaufaniem i współpraca w grupie. Na zajęcia we wtorki od 16:30 do 18:00 zaprasza was Marta.

Wchodzę w to

Zumba

Zumba stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Przy okazji zajęć poznasz kroki salsy, merengę, mambo, flamenco, a także Kolumbijskiego tańca ludowego cumbii. Ekspresowe spalania kalorii i zbędnych kilogramów przy rytmach doskonałej muzyki. Zumba to styl życia !! Zajęcia z Tomaszem odbywają się we wtorki 19:00-19:55 oraz czwartki 18:00-18:55.

Wchodzę w to

Trening obwodowy

Super trening obwodowy z Elą w każdy piątek o 17:00 oraz z Eweliną czwartek o 9:15. Trening obwodowy jest wspaniałym narzędziem do rozwoju wytrzymałości mięśniowej, kondycji czy pozbycia się tkanki tłuszczowej. Polecany jest osobom na każdym poziomie zaawansowania. Odpowiednio wykonany przynosi dość szybkie rezultaty.

Wchodzę w to

WYSOKI STOPIEŃ TRUDNOŚCI:

Strong by Zumba

Połączenie wysokiej intensywności cardio z ćwiczeniami siłowymi przy wykorzystaniu własnego ciężaru ciał. Trening zorientowany na rezultaty dla osób, które chcą wymodelować oraz ujędrnić sylwetkę. Zajęcia z Szymonem w poniedziałki 20:00 -20:55 oraz piątki 19:00-19:55.

Wchodzę w to

Twerkout fitness

Ten trening pozwoli Ci się wzmocnić i poprawi Twoją koordynację ruchu przez taniec. Nie potrzebujesz mieć specjalnego przygotowania, po prostu przyjdź na trening i ciesz się wysiłkiem fizycznym! Zajęcia w środy od 17:00 do 17:55 z Dominiką.

Wchodzę w to

Cellulit killer

Aktywowanie poszczególnych części ciała ma za zadanie uruchomienie głębokich warstw przyczepów mięśniowych, jak również redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej. Główne nastawienie na ćwiczenie mięśni nóg, pośladków, brzucha i ramion poprawiają jędrność, siłę i wytrzymałość. Zajęcia z Szymonem w środy 18:00-18:55.

Wchodzę w to

Total body

Total body to trening siłowy, którego celem jest wzmocnienie wszystkich partii mięśniowych podczas jednej sesji treningowej. Jest polecany osobom początkującym, ponieważ stanowi najprostszy wariant treningu na masę mięśniową i stopniowo przygotowuje ciało do bardziej zaawansowanych ćwiczeń. Zajęcia z Szymonem w środy 19:15-20:10.

Wchodzę w to

Total body

Total body to trening siłowy, którego celem jest wzmocnienie wszystkich partii mięśniowych podczas jednej sesji treningowej. Jest polecany osobom początkującym, ponieważ stanowi najprostszy wariant treningu na masę mięśniową i stopniowo przygotowuje ciało do bardziej zaawansowanych ćwiczeń. Zajęcia z Szymonem w środy 19:15-20:10.

Wchodzę w to

ZAJĘCIA DLA DZIECI:

Roztańczone smyki

Zajęcia taneczne dla dzieci z Dominiką to nie tylko taniec, ale również wielka dawka pozytywnej energii oraz integracja w grupie. Pozwól swojemu dziecku uwolnić marzenia o tańczeniu. Zadbaj o jego aktywność. Zapraszamy serdecznie.

Poniedziałki i piątki o 16:00 dzieci od 9 lat. Środy o 16:00 dzieci od 5 lat.

Wchodzę w to

Bungee

Niech was nie przerażają uprzęże. To sport dla każdego. W trakcie zajęć „pracuje” całe ciało – trening z naprężoną liną odciąża stawy, świetnie wzmacnia mięśnie głębokie brzucha i grzbietu oraz ramion i łydek. Zajęcia z Anną dla dzieci sobota 13:15-14:00, 14:15-15:00, 15:15-16:00.

Wchodzę w to

ZAJĘCIA NA ROWERACH:

Easy bike

EASY BIKE to niezwykle efektywny trening na stacjonarnych, profesjonalnych rowerach. Wpływa korzystnie na uzyskanie i utrzymanie świetnej, szczupłej sylwetki, wzmacnia serce i układ krążenia oraz poprawia kondycję organizmu.

EASY BIKE: poniedziałek 18:15-19:10 Piotr, środa 18:15-19:10 Monika, czwartek 18:15-19:10 Piotr

Wchodzę w to

Power bike

Ćwiczenia POWER BIKE  to efektywny trening na stacjonarnych, profesjonalnych rowerach. Wpływa korzystnie na uzyskanie i utrzymanie świetnej, szczupłej sylwetki, wzmacnia serce i układ krążenia oraz poprawia kondycję organizmu.

POWER BIKE: poniedziałek 19:15 -20:10 Piotr, czwartek 19:15-20:10 Piotr

Wchodzę w to

MMA:

MMA / MMA z el. samoobrony

Mieszane sztuki walki (Mixed Martial Arts) – zajęcia oparte o dyscyplinę sportową, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą wręcz przy dużym zakresie dozwolonych technik. Podczas zajęć nie ma czasu na nudę! MMA angażuje wszystkie partie mięśni, wpływa na poprawę koordynacji a także buduje siłę i wytrzymałość. Zajęcia bardzo wzmacniają cały organizm oraz znakomicie wpływają na budowę sylwetki. Zajęcia z elementami samoobrony prowadzi Piotr we wtorki 19:15 – 20:10. MMA dla dorosłych w soboty 12:00-12:55. Zajęcia z elementami samoobrony dla młodzieży w soboty 11:00-11:55.

Wchodzę w to

Masaż

Masaż relaksacyjny, regeneracyjny całego ciała lub wybranych partii

Michał to doświadczony masażysta który zadba o twoje ciało. Zadzwoń i ustal dogodny termin dla siebie.

Wybieram