Wiola

Mgr dietetyki, trenerka personalna, instruktorka sportu i rekreacji ruchowej. Propagatorka harmonijnego rozwoju ludzkiego ciała we wszystkich jego aspektach. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających, wytrzymałościowych, formach prozdrowotnych i treningu funkcjonalnym.

Nieprzerwanie pogłębia swą wiedzę i regularnie uczestniczy w interesujących konwencjach i spotkaniach środowiska sportowego. Jej wszechstronność potwierdzają certyfikaty ukończonych szkoleń i warsztatów z zakresu treningu funkcjonalnego, zdrowego kręgosłupa, dietetyki i suplementacji, step&shape oraz budowania kobiecej sylwetki.

Uwielbia dzielić się swoją pasją, aby nie tylko dbać o swoje ciało, ale także stawiać sobie wyzwania i pokonywać bariery swoich możliwości. Uważa, że sport jest dla osób w każdym wieku – kluczem jest odpowiedni dobór ćwiczeń. Moc pozytywnego treningu i wspaniała atmosfera to niezbędne składniki zajęć, które chce tworzyć dla Was! Na zajęciach spodziewaj się mocnego wycisku i mnóstwa pozytywnej energii. Jak sama często powtarza „Pamiętajcie że talent i zdolności to tylko połowa sukcesu. Podstawa to systematyczność, determinacja i upór w dążeniu.”